Szukaj
Forum dyskusyjne | Delegacje krajowe i zagraniczne

awaria kasy fiskalnej

  • 18.06.2013VAT mara a kasa fiskalna
    Pytanie podatnika: Jak sprzeda w systemie opodatkowania mary powinna by zaewidencjonowana w kasie rejestrujcej? Czy mona wolnej literze (E lub F) w kasie rejestrujcej przyporzdkowa stawk 0% i stosowa j wycznie do sprzeday w systemie opodatkowania mary, zgodnie z art. 120 ust. 4 ustawy o VAT? Czy stosowanie jednej litery w kasie rejestrujcej do sprzeday w systemie opodatkowania mary powinno by opisane przez serwisanta w ksice serwisowej kasy rejestrujcej? Jeli konieczny jest taki wpis, to w którym miejscu ksiki serwisowej powinna by taka adnotacja?