Szukaj
Twój Urząd Skarbowy | Zwrot VAT za materiały budowlane | Forum dyskusyjne | Delegacje krajowe i zagraniczne

Aktualności:

wszystkie aktualności »

Indeks tematyczny » karetka

  • 08-08-2016Transport sanitarny. Opodatkowany czy zwolniony z VAT?
    Pytanie podatnika: Czy można przyjąć, iż zwolnieniu z podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 20 podlega transport sanitarny (komercyjny – w 100% odpłatny), realizowany bez zlecenia lekarza, na wyłączne życzenie Pacjenta (ewentualnie rodziny Pacjenta)? więcej »
  • 16-04-2014Opodatkowanie ambulansów (karetek)
    Zgodnie z obowiązującą do dnia 28 lutego 2009 r. ustawą z dnia 23 stycznia 2004 r. o podatku akcyzowym (Dz.U. Nr 29, poz. 257 z póź. zm.) akcyzie podlegały samochody osobowe niezarejestrowane na terytorium kraju, zgodnie z przepisami o ruchu drogowym i klasyfikowane do kodu CN 8703 lub kodu PKWiU 34.10.2. więcej »
« poprzednia[ 1 ]następna »