Szukaj
Twój Urząd Skarbowy | Zwrot VAT za materiały budowlane | Forum dyskusyjne | Delegacje krajowe i zagraniczne

Aktualności:

wszystkie aktualności »

Indeks tematyczny » biuro księgowe

  • 10-05-2016Księgowy na umowie zleceniu. Jak dokumentować usługi?
    Pytanie podatnika: Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej (PKD 69.20.Z). Obecnie dostał propozycję współpracy ze spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Przedmiotem współpracy miała by być obsługa księgowa, a więc prace pokrywałby się z przedmiotem działalności gospodarczej Zainteresowanego. Czy świadczone na podstawie umowy zlecenie usługi księgowe należy dokumentować wystawieniem faktury VAT? więcej »
  • 28-05-2015Usługi rachunkowo-księgowe. Opodatkowane czy zwolnione z VAT?
    Pytanie podatnika: Czy Wnioskodawca może korzystać ze zwolnienia podmiotowego z VAT zgodnie z art. 113 ust. 1 lub ust. 9 ustawy o VAT? więcej »
« poprzednia[ 1 ]następna »