Szukaj
Twój Urząd Skarbowy | Zwrot VAT za materiały budowlane | Forum dyskusyjne | Delegacje krajowe i zagraniczne

Aktualności:

wszystkie aktualności »

Indeks tematyczny » 70%

  • 19-12-2016Kto musi zapłacić 70 proc. PIT?
    Pytanie podatnika: Czy zgodnie z przepisem art. 30 ust. 1 pkt 16 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych dla Spółki będącej Wnioskodawcą, w której Skarb Państwa pośrednio posiada większość głosów na Walnym Zgromadzeniu, prawidłowe jest zastosowanie stawki podatkowej w wysokości 70%? więcej »
« poprzednia[ 1 ]następna »